Dane teleadresowe firmy
Zapoznaj sie z nasza oferta O nas Ostatnio realizowane zadania Galeria Galeria Technologie

O NAS

ISOSYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lubniewicach jest nowoczesną, dynamicznie działającą firmą. Powstaliśmy na bazie przedsiębiorstwa o bogatym doświadczeniu w branży budowlanej. Podstawowym kierunkiem działań były rewizualizacje obiektów, renowacje zabytków oraz kompleksowe zabezpieczenia przeciwwodne i przeciwwilgociowe. Kontynuujemy tą działalność. Jesteśmy znani z oferty obejmującej remonty budowli hydrotechnicznych z naciskiem na naprawy betonu i zabezpieczenia przed destrukcyjnym działaniem wody.

Firma ISOSYSTEM specjalizuje sie w wykonywaniu kompleksowych prac hydroizolacyjnych, mających na celu utrzymanie prawidłowych warunków wilgotnościowych w obiektach nowych i remontowanych, w tym również zabytkowych. W swojej działalności wykorzystujemy najnowsze sprawdzone technologie oraz najlepsze materiały wiodących firm europejskich.

Nasza Firma zajmuje się również kompleksowym świadczeniem usług budowlanych w systemie kontraktowym, czyli pozyskiwaniem i realizacj1 kontraktów. Zazwyczaj pełnimy przy tym funkcje generalnego wykonawcy; wystepujemy też jako inwestor zastępczy lub podwykonawca.

Z powodzeniem wdrażamy wiele procesów, które pozwalają nam osiągać coraz lepsze parametry techniczne i jakościowe wykonywanych usług. Do naszego sukcesu przyczynia się też wysoko wykwalifikowany personel, dysponujący niezbędną wiedzą i doświadczeniem oraz posiadany przez nas nowoczesny sprzęt i urządzenia.

W swoich działaniach dążymy do tego, aby w każdym przypadku były spełnione wszystkie normy jakości, które wyznaczają podstawę do pełnej zaufania współpracy z Klientami. Analiza potrzeb naszych Klientów oraz wytrwała i solidna praca daje możliwość osiągnięcia przewidywanych celów:
  • rozszerzenie oferty usług i wzrost ich sprzedaży
  • systematyczne usprawnianie procesów technologicznych w celu ciągłego podwyższania jakości robót
  • doskonalenie naszej organizacji poprzez zapewnienie właściwej komunikacji, rozłożenie odpowiedzialności i określenie uprawnień tak, aby każdy pracownik bez względu na zajmowane stanowisko odpowiadał za jakość swojej pracy.


ISOSYSTEM Spółka z o.o. realizuje przedstawione cele poprzez:
  • dokładne rozpoznanie potrzeb i wymagań Klienta
  • terminowość wykonywanych usług
  • staranny wybór dostawców spełniających wymagania jakościowe
  • podejmowanie działań zmierzających do zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami
  • systematyczne podnoszenie kwalifikacji personelu oraz jego świadomości w zakresie odpowiedzialności za jakość robót
  • okresową ocenę skuteczności i efektywności przyjętej polityki
  • konsekwentną realizację oraz doskonalenie skuteczności zarządzania, jak również rozwój zgodny z ewolucją norm i wymagań prawnych